top of page

niedz., 20 wrz

|

Webinar

WEBINAR | Seks w słowach.

Jak mówić u seksuologa, jak do dziecka, a jak w relacji partnerskiej?

Limit miejsc wyczerpany :(
Zobacz inne wydarzenia
WEBINAR | Seks w słowach.
WEBINAR | Seks w słowach.

Czas i lokalizacja

20 wrz 2020, 18:00 – 20:00

Webinar

O wydarzeniu

Czy przed specjalistyczną wizytą trzeba przeczytać pół Wikipedii, a przy dziecku nie można używać słowa "seks"? Jak rozmawiać z partnerem/partnerką? Pozwól, że coś Ci podpowiemy...

Webinar poprowadzi Zespół Pracowni Psychologiczno-Seksuologicznej SamoMiłość:

mgr Marta Zielińska - psycholożka po seksuologii klinicznej, edukatorka seksualna z przygotowaniem pedagogicznym, nauczycielka WDŻ w jednej z warszawskich szkół podstawowych.

mgr Aleksandra Łaska - psycholożka zajmująca się pozytywną seksualnością. Autorka i facylitatorka warsztatów w Polsce i za granicą.

mgr Aleksandra Stachura - absolwentka psychologii o specjalności psychoterapia i terapia seksualna oraz psychologia kliniczna, edukatorka seksualna, zajmuje się relacjami międzyludzkimi i stresem w pracy.

Cena: 25 zł 

Dlaczego taka kwota? Zdajemy sobie sprawę, że indywidualne konsultacje psychologiczne i seksuologiczne nie są osiągalne dla wszystkich - czy to ze względów ekonomicznych, czy paraliżującego stresu lub niepewności. Wychodzimy więc z inicjatywą przystępnych cenowo webinarów, które w lekki sposób pozwolą szerzyć wiedzę psychoseksuologiczną i przekonać się, że psycholog też człowiek.

Limit osób uczestniczących: 25 

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy:

mailowo na adres: pracownia.samomilosc@gmail.com

W temacie maila prosimy wpisać: "WEBINAR SEKS W SŁOWACH". Otrzymacie Państwo wiadomość zwrotną z numerem konta do dokonania wpłaty, a następnie link do rejestracji i hasło dostępu do webinaru.

Istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o uczestnictwie.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page