top of page

niedz., 11 paź

|

Webinar

WEBINAR | Czym (nie) jest samomiłość?

Granice, wstyd i słodko-gorzkie echo kultury.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
WEBINAR | Czym (nie) jest samomiłość?
WEBINAR | Czym (nie) jest samomiłość?

Czas i lokalizacja

11 paź 2020, 18:00 – 19:30

Webinar

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na kolejny webinar prowadzony przez zespół Pracowni SamoMiłość!

Tym razem mamy przyjemność opowiedzieć o czymś tak ważnym, że zostało nazwą naszej działalności. Samomiłość w różnych aspektach będzie tematem 1,5 godzinnego spotkania, podczas którego każda z założycielek Pracowni podzieli się swoją wiedzą i refleksjami. W trakcie webinaru zaplanowałyśmy także przestrzeń na przemyślenia Uczestników i Uczestniczek (oczywiście wszystko w granicach komfortu). Osoby zapisane mogą również przesyłać pytania przed webinarem, ostatnią część spotkania przeznaczyłyśmy właśnie na nie.

Webinar poprowadzi Zespół Pracowni Psychologiczno-Seksuologicznej SamoMiłość:

mgr Marta Zielińska - psycholożka po seksuologii klinicznej, edukatorka seksualna z przygotowaniem pedagogicznym, nauczycielka WDŻ w jednej z warszawskich szkół podstawowych.

mgr Aleksandra Łaska - psycholożka zajmująca się pozytywną seksualnością. Autorka i facylitatorka warsztatów w Polsce i za granicą.

mgr Aleksandra Stachura - absolwentka psychologii o specjalności psychoterapia i terapia seksualna oraz psychologia kliniczna, edukatorka seksualna, zajmuje się relacjami międzyludzkimi i stresem w pracy.

Cena: 25 zł Dlaczego taka kwota? Zdajemy sobie sprawę, że indywidualne konsultacje psychologiczne i seksuologiczne nie są osiągalne dla wszystkich - czy to ze względów ekonomicznych, czy paraliżującego stresu lub niepewności. Wychodzimy więc z inicjatywą przystępnych cenowo webinarów, które w lekki sposób pozwolą szerzyć wiedzę psychoseksuologiczną i przekonać się, że psycholog też człowiek.

Limit osób uczestniczących: 25 Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: mailowo na adres: pracownia.samomilosc@gmail.com

W temacie maila prosimy wpisać: "WEBINAR SAMOMIŁOŚĆ". Otrzymacie Państwo wiadomość zwrotną z numerem konta do dokonania wpłaty, a następnie link do rejestracji i hasło dostępu do webinaru.

Istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o uczestnictwie.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page